Hellas Collection
2019

HELLAS - унікальність в деталях

      Що може зачарувати більше, ніж вибух фантазії в нестандартному поєднанні рустикального, баварського, стилю бохо з елементами фольклору?

      Межі стерті! Бути в єдиному стилі вже не модно. Навпаки, важливо витончено поєднати різні напрямки в одному витворі, те, що дарує колекція Hellas в кожному весільному вбранні. Колекція показує: натуральні тканини мають бути присутні не тільки в одязі casual, але і в ошатних сукнях. В день весілля наречена буде не тільки красивою, але і в зручній сукні, яка підкреслить граціозність рухів і легкість в поведінці.

      Елементи ручної роботи в сукнях – це творчість в деталях, виконаних з перлів, мікрокристалів і каменів Swarovski, які переливаються королівським блиском при денному і штучному світлі.

      Вибираючи Hellas, ви отримуєте більше, ніж весільну сукню. Колекція розповідає про любов до мистецтва, про те унікальне, що можна знайти в кожному стилі.

Переглянути
Flower Magic
2018

FLOWER MAGIC - краса в природності

      Запрошуємо Вас в чудовий світ магії, де зустрічаються найрозкішніші витвори для прекрасної половини людства.

      Колекція " Flower magic" - це ідеал ніжності в кожній весільній сукні. Що може прикрасити наречену більше, ніж оригінальні квіткові елементи на основі струмуючих, легких тканин. Цей високий політ фантазії і, разом з тим, приземлена спокусливість гідні богині Венери, яка живе в кожній жінці.          

      Незвичайний меланж яскравих квітів весільних  нарядів є лейтмотивом колекції і головною її особливістю. Кожна весільна сукня колекції ще більше підкреслить природну красу нареченої. Краса в природності, гідна королеви.

Переглянути
Новинки
#danovna
Контакти
Україна, Чернівці, вул. Нагірна 7д, 58001

Slovakia, Kosice, Popradska 66
+421 950 871 307tel/viber/whatsapp